2 июня 2016 г.

У Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної  освіти з 16 по 20 травня відбувся Тиждень науки. Разом з іншими кафедрами в  ньому взяли участь також викладачі кафедри андрагогіки. 
Семінари на тему «Сучасні підходи до економічної освіти вихователів та методистів ДНЗ» провели доценти Жадан Р.П. та Григоренко Г.І.
16 травня  - Запорізький педагогічний коледж
17 травня – ДНЗ № 274  м. Запоріжжя 
На семінарах були обговоренні питання безперервної економічної освіти (дитячий садок, школа, ВНЗ, післядипломна освіта).
Особлива увага приділялась економічній освіті в дошкільному навчальному закладі.
Були проведені фрагменти занять з окремих тем. Учасники семінару ознайомились з методичним посібником «Дошкільник у світі економіки» авт. Г.І.Григоренко, Р.П.Жадан.
Вихователі ДНЗ, викладачі і студенти коледжу подякували організаторам за цей захід і виявили бачення того, що економічна освіта може бути дуже корисною як для дітей, учнів,  так і для вихователів та вчителів України.

На базі Вільнянської гімназії "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області провели науково-практичний семінар «Реалізація компетентнісного підходу в освітньому закладі»
доцент кафедри Присяжнюк Ю.С., старшимй викладач кафедри Бабкова О.О.. За результатами проведеного андрагогічного практикуму сформовані презентаційні матеріали щодо розвитку професійної компетентності вчителів в освітньому закладі; розроблено функціональну модель розвитку професійної компетентності вчителів у міжкурсовий період.

У межах Тижня науки для слухачів  курсів підвищення кваліфікації «Педагогічні працівники ПТНЗ» (майстри виробничого навчання) завідувачем кафедри, доцентом Приходько В.М. проведено 
 науково-теоретичний вебінар «Шляхи реалізації маніфесту освіти дорослих у ХХІ столітті».
Запрошуємо до перегляду презентаційних матеріалів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий