Склад кафедри


Приходько Валентин Миколайович – завідувач кафедри андрагогіки
Доктор педагогічних наук, доцент. Працює у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 2003 року. Автор більш ніж 115 наукових та науково-методичних праць з питань  моніторингу якості освіти, превентивного виховання та освіти дорослих.

Науковими інтересами Приходько В.М. є: соціальна педагогіка, превентивна педагогіка, моніторингові дослідження якості освіти, освіта дорослих.  
Бабкова Олена Олексіївна – доцент
кафедри андрагогіки, кандидат педагогічних наук
Працює у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 2007 року. Автор більш ніж 25 наукових та науково-методичних праць з питань моніторингу якості освіти та оцінювальної діяльності педагогів дисциплін природничого циклу; професійного розвитку педагогів.
Науковими інтересами Бабкової О.О. є: андрагогічні аспекти професійного розвитку педагогів.

Науменко Микола Павлович – старший викладач кафедри андрагогіки
        
Працює у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 2003 року. Автор більш ніж 15 наукових та науково-методичних праць з питань андрагогіки та нормативно-правових аспектів освіти дорослих.
Науковими інтересами Науменко М.П. є: роль критичного мислення у формуванні інформаційної компетентності дорослих; нормативно-правове забезпечення післядипломної педагогічної освіти.

Попкова Елла Іванівна – старший викладач кафедри андрагогіки

Працює у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 2003 року. Автор більш ніж 15 наукових та науково-методичних праць з питань андрагогічних засад післядипломної освіти педагогічних працівників і керівників системи професійно-технічної освіти.
Науковими інтересами Попкової Е.І. є: підготовка викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання у післядипломній освіті до профорієнтаційної роботи: андрагогічний аспект; формування управлінської культури керівників ПТНЗ у системі післядипломної освіти.
Жадан Раїса Пилипівна, кандидат економічних наук, доцент - ветеран інституту і кафедри андрагогіки Комментариев нет:

Отправить комментарий