Матеріали семінарів
Семінар "Гуманізація освітнього простору"
Гуманізація підходів до оцінювання рівня навчальних досягнень учнів


19 жовтня 2016 року на базі ДНЗ «Запорізький ліцей автомобільного транспорту» відбувся обласний семінар «Розвиток національно-патріотичних цінностей учнів ПТНЗ у процесі викладання економічних дисциплін».
У семінарі взяли участь педагогічні працівники  професійно-технічних навчальних закладів, викладачі  економічних дисциплін. Керівники семінару, кандидат економічних наук, доцент кафедри андрагогіки Жадан Р.П., старший викладач кафедри  Попкова Е.І., в своїх виступах ґрунтовно довели важливість національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах розвитку України.
У межах семінару педагогічні працівники  ПТНЗ ознайомились з особливостями психолого – педагогічного виховання робітничої молоді в умовах ринкової економіки.
На практичних заняттях учасниками семінару Аксьоновою О.І., Букреєвою І.В., Христенко О.В. було яскраво презентовано сучасні засоби патріотичного виховання учнів у процесі викладання економічних дисциплін.

За підсумками семінару було зроблено висновок про неможливістіь відокремлювати економічні проблеми від національних, забувати про духовно - моральні норми в економічних відносинах між людьми.

Комментариев нет:

Отправить комментарий