29 апреля 2017 г.

Регіональна науково-практична конференція «Засоби діагностики якості освіти»

26.04.2017 року в Економіко-правничому коледжі ЗНУ було проведено Регіональну науково-практичну конференцію ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Засоби діагностики якості освіти». До участі в якій запрошено викладачів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Запорізької області.
Організаторами заходу виступили представники Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Запорізької області, Запорізького національного університету, Економіко-правничого коледжу ЗНУ та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Участь у конференції взяли директори, заступники та викладачі ВНЗ I-II рівнів акредитації нашого регіону (Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Запорізького педагогічного коледжу, Запорізького авіаційного коледжу, Запорізького медичного коледжу, Запорізького металургійного коледжу ЗДІА, Бердянського економіко-гуманітарного коледжу Бердянського державного педагогічного університету), а також представники Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (д.пед.н., доцент, завідувач кафедри андрагогіки ЗОІППО Валентин Приходько) та Департаменту освіти і науки ЗОДА (головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки ЗОДА Галина Прийменко).
З привітальним словом від імені ректорату до всіх учасників конференції звернувся д. і. н., професор, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він зауважив, що представлена тематика доповідей потребує наукових методів і підходів, які будуть сприяти розвитку якості освіти. Також він побажав всім учасникам плідної і результативної роботи, розвитку і розширення наукових зв’язків та втілення в життя всіх наукових рішень.
Привітала усіх присутніх і викладач вищої категорії, викладач-методист, директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова. Звернувшись до учасників заходу, вона подякувала всім присутнім за активну участь у вирішенні питання подальшої долі ВНЗ I-II рівнів акредитації. Олена Грибанова відзначила, що тематика доповідей доводить їх актуальність, інноваційність та закликала розвивати науку, працювати над втіленням наукових досліджень у практику задля підвищення якості освіти.
Під час пленарного засідання перед присутніми виступили з доповідями завідувач кафедри андрагогіки Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Валентин Приходько; к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ, викладач вищої категорії Тетяна Голованова; викладач І категорії, заступник директора з навчально-методичної роботи ЕПК ЗНУ Альона Ходаковська; д. псих. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ Наталія Шевченко; к.п.н., доцент, викладач вищої категорії, викладач-методист, директор Запорізького педагогічного коледжу Олександр Мельник; викладач першої категорії, завідувач навчально-методичної лабораторії Запорізького педагогічного коледжу Костянтин Юрченко та інші науковці.
У доповідях йшлося про можливості і переваги використання автоматизованої інформаційно-аналітичної програми VARIANT та інших прикладних програм моніторингу якості освітньої діяльності, які допомагають в управлінні й організації діяльності навчальних закладів. Також науковці розглянули питання системи оцінки компетенцій та результатів навчання студентів вищого навчального закладу, засоби діагностики якості освіти в ЕПК на прикладі системи Moodle, систему внутрішнього забезпечення якості освіти та розробку кваліметричної моделі діяльності викладача на навчальному занятті.
Під час засідання науковці обговорили аналіз останніх досліджень і публікацій, методологічне та загальнонаукове значення сучасних форм і методів контролю знань студентів, перспективи використання результатів дослідження засобів діагностики якості освіти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий