Міжнародна виставкова діяльність
Шановні колеги! Запрошуємо до участі в Десятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" https://3.bp.blogspot.com/-vvICtOi3XEI/WzZOQq1geNI/AAAAAAAABqw/8zJLbJ_5j7Ydp88QlWHId1j-Z3DlKGAjQCEwYBhgL/s320/%25D0%25B2%25D0%25B5%25D1%2581%25D0%25BD%25D0%25B0%2B2019.jpg
Наказ департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації "Про підготовку до участі у Десятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" від 14.12.2018 № 733
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР "Про підготовку до участіу Десятій міжнародній виставці«Сучасні заклади освіти»від 24.12.2018 № 292 (умови участі на колективому стенді "Освіта Запорізького краю"

 http://www.innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у Десятій міжнародній виставці 

"Інноватика в сучасній освіті".


Захід відбудеться 23-25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва
(вул. І. Мазепи, 13).
Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
У програмі виставки:
- Презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів.
- Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.
- Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.
- Підготовка абітурієнтів до ЗНО .
- Умови прийому на навчання, напрями підготовки, організація практик та стажувань. 
- Науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі, тренінги.
- Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих,  срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.
Інформаційний лист про проведення виставки за посиланням
Пакет документів для оформлення участі у виставці та проведення заходів на сайті за посиланням
Заявки на участь у виставці
подаються до 05.10.2018 р., заявки на проведення презентацій, семінарів - до 14.09.2018 р.
Для отримання інформації щодо участі в конкурсах звертайтесь до Оргкомітету.
Оргкомітет:
Компанія «Виставковий Світ»
Адреса: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна
Тел./факс: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua

Запрошуємо стати учасником колективного стенду

 «Освіта Запорізького краю»! 

Умови участі закладів освіти у Десятій міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР від 04.07.2018 № 172 "Про підготовку до участі у Десятій міжнародній виставці "Інноватика в сучасні освіті"Шановні колеги!
Оргкомітет Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» нагадує Вам, що:
14 вересня 2018 року завершується подання пропозицій на проведення конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів і т.д. Лист на проведення заходу для завантаження за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants
21 вересня 2018 р. завершується реєстрація конкурсних робіт для участі в конкурсі на отримання Почесного звання «Лідер інновацій в освіті» та конкурсі з семи тематичних номінацій виставки. Пакет документів на участь у конкурсах за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest
Реєстрація робіт у восьмій номінації «Створення сучасного електронного підручника» до 14 вересня.
05 жовтня 2018 р. завершується прийом заявок на участь у виставці. Заявка на участь за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants
X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться 23-25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна»). Учасники: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети), заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), навчальні курси різних напрямків, виробники та постачальники сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для сфери освіти, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Контакти Оргкомітету виставки: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua


Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» відбудеться 14-16 березня 2019 року

Архів матеріалів міжнародного виставкового руху 


23  жовтня  2018  року  у  Київському  Палаці  дітей  та  юнацтва  відбулося урочисте відкриття Деcятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» та нагородження переможців конкурсів «Лідер інновацій в освіті» та «Видатні наукові досягнення в освіті».
Організатор  виставки  –  Компанія  «Виставковий  Світ»  за  підтримки  та  участі  Міністерства  освіти  і  науки  України,  Національної  академії  педагогічних  наук України.
   Під час урочистого відкриття виставки виступили:
- Президент  НАПН  України  Василь  Григорович  Кремень, який  звернувся  до учасників  з  побажанням  продуктивної  роботи  під  час  виставки,  здорової конкуренції, інтеграції наукових задумів і практичних зусиль до їх утілення.
Кириленко Іван Григорович, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
- Завалевський Юрій Іванович,  перший заступник директора ДНУ «Інститут  модернізації змісту освіти», який  відзначив роль освіти у сьогоденні та майбутньому України й привітав усіх присутніх з початком роботи виставки.
 У відкритті виставки взяли участь Рудько Світлана Володимирівна – директор Компанії «Виставковий Світ» та Сокол Віталій Васильович – виконавчий директор освітянських заходів.
Фото відкриття
 У другій половині дня відбулося нагородження переможців Деcятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».

Золотими медалями нагороджено:
У номінації «Упровадження інноваційних моделей професійного розвитку підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти»:
·                   Комунальний заклад «Запорізький «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.
У номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»:
·                   Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області;
·                   Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області;
·                   Енергодарський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. № 5 управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

У номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи»:
·                   Ліцей № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Бронзовими медалями нагороджено:
У номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»:
·                   Комунальний заклад «Чорноземненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області».

У номінації «Створення сучасного електронного підручника (посібника)»:
·                   Державний навчальний заклад «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей».

Фото нагородження

Комментариев нет:

Отправить комментарий